Cukiernia Teodora

O nas

Cukiernia Teodora istnieje od 2004r. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą własnych wyrobów cukierniczych. Posiadamy kilka punktów sprzedaży na terenie Rzeszowa, które cieszą się dużą popularnością i uznaniem wśród klientów.

Od kilku lat Cukiernia Teodora przeżywa okres intensywnego rozwoju. Otworzyliśmy nowe punkty sprzedaży w Rzeszowie, gdzie można zasmakować naszych wypieków. Polecamy nasz punkt przy al. Niepodległości, gdzie można spokojnie usiąść i wypić dodatkowo filiżankę aromatycznej kawy lub herbaty.

Powodzenie naszych wyrobów to wynik tradycji i dobrego smaku oferowanych produktów. Wszystkie produkty wypiekamy zgodnie z dawnymi recepturami, bazujemy wyłącznie na naturalnych surowcach. Gwarantujemy wypieki bez chemicznych środków konserwujących, sztucznych barwników, jajek w proszku czy polepszaczy smaku.

Nasze wyroby zawsze mają wysoką jakość, smak i estetyczny wygląd. Nasza cukiernia oferuje szeroki wachlarz ciast i ciastek po to, aby zaspokoić gusta i smaki wszystkich naszych klientów, razem z ich oczekiwaniami tworzymy nowy asortyment. Zapraszamy na wyjątkowe ciasta i ciasteczka, torty, torty ślubne oraz inne słodycze produkowane tradycyjnie na maśle, oparte na domowych recepturach, z naturalnych składników.

Niepowtarzalność naszych wyrobów to wynik ciężkiej pracy szefostwa, pracowników i ich pasji do tego co dobre i prawdziwe.


Nasze Zalety

Facebook