Cukiernia Teodora

Nasza oferta

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej przebogatej oferty. Wiele z oferowanych ciast oraz tortów dostępnych jest w naszym internetowym katalogu. Cały czas poszerzamy swoje umiejętności i do bogatej listy wyrobów dodajemy kolejne ciasta oraz torty. Uwielbiamy wyzwania i chętnie przygotujemy dla Państwa przepyszne wypieki.

Wśród naszej oferty szczególnie warto wymienić pyszne i pieczone w myśl tradycyjnych receptur:

Ciasta, Torty, Torciki dla dzieci, Ciasteczka, i wiele więcej

Do najpopularniejszych wypieków należą np.: szarlotki, desery, ciasta kruche, bezy czekoladowe, delicji, ciast owocowych i mnóstwo innych.

Na indywidualne zamówienie

Warto podkreślić, że jesteśmy wstanie przygotować torty i torciki na indywidualne życzenia klienta np. zawierające postacie z bajek, piękne napisy i dodatkowe elementy. Tak przygotowany tort może być doskonałym prezentem i sprawić dziecku wiele radości.

Smaki tortów

Wielkość , smak i wygląd tortów uzależniony jest od gustu i życzenia klientów. Niektóre z proponowanych smaków to:

Nugat: czekoladowe ciasto-krem czekoladowy wiśniami i z kawałkami czekolady- wkładka z krojonych orzechów-krem czekoladowy z wiśniami i kawałkami czekolady- ciasto czekoladowe.

Ananasek: orzechowe ciasto z wkładką kokosową, krem czekoladowy z wiśniami i krem śmietankowy z kawałkami ananasa lub z kawałkami brzoskwiń

Ambasador: czekoladowe ciasto- krem czekoladowy z kawałkami wiśni i czekoladą-delicje- krem śmietankowy z brzoskwiniami i kawałkami czekolady na wierzchu ciasto biszkoptowe.

Cappucino: ciasto orzechowe-krem kawowy z kawałkami wiśni i gorzkiej czekolady- wkładka nugatowa-krem kawowy z wiśniami gorzką czekoladą-ciasto orzechowe.

Marzenie: ciasto czekoladowe- krem z orzecha laskowego z chrupkami- ciasto czekoladowe- bita śmietana z musem z czarnej porzeczki.

Łącki: czekoladowe ciasto- krem śmietankowy- wkładka z krojonych orzechów- krem ze śliwką kalifornijską nasączoną alkoholem-krem kukułkowy.

Izydor: czekoladowe ciasto- orzechy nasączone alkoholem, krem czekoladowy - ciasto czekoladowe.

Murzynek: ciasto czekoladowe- krem czekoladowy z kawałkami gorzkiej czekolady- ciasto czekoladowe.

Mandarynka: ciasto czekoladowe chrupki orzechowe krem czekoladowy, mandarynki w alkoholu i galaretce ptasie mleczko

Facebook